Kontakt
Nasz adres:

Biuro Stowarzyszenia:

ul. Nadbrzeżna 17, pokój nr 46
66-400 Gorzów Wlkp.
biuro czynne:
od 1300 do 1630

Telefon:
    95 720 81 93

Konto:
    Bank GBS w Gorzowie Wlkp.
    Nr 98 83630004 0000 0651 2000 0001

Email: biuro@lsrm.pl

Numer skrytki pocztowej 735
POLSKA FEDERACJA STOWARZYSZEŃ RZECZOZNAWCÓW MAJĄTKOWYCH

Rzeczoznawcy

Nazwisko i imię Nr uprawnień Miasto E-mail Telefon Strona www
Andrzejewska Magdalena 6099 Gorzów Wlkp. m.andrzejewska@interia.pl 604 943 739
Arcab Mirosław 3783 Jenin miroslaw.arcab@wp.pl 608 612 722
Badura Elżbieta 1655 Gorzów Wlkp. elzbieta.badura@zzn.pl 693 080 690
Borowicka Zdzisława 3638 Gorzów Wlkp. borowicka@o2.pl 609 444 269
Borowski Arkadiusz 2937 Dębno a_borowski@op.pl 605 590 027
Darecka Kamila 6346 Gorzów Wlkp. biuro@nieruchomosciimmo.pl 792 223 252 www.nieruchomosciimmo.pl
Drela Teresa 1071 Gorzów Wlkp. teresa_drela@o2.pl 606 306 250
Graczyk Jadwiga 2755 Różanki krmcentrum@op.pl 603 746 944
Karwasz Tadeusz -6862 Baczyna tadeuszkarwasz@wp.pl 797 022 811
Kędziora Stefan 2136 Drawno sejam@poczta.onet.pl 665 500 172
Kosiba Marek 6399 Ulim biuro@kosibarzeczoznawca.pl 606 735 642 www.kosibarzeczoznawca.pl
Krukiewicz Olga 1443 Gorzów Wlkp. olgakrukiewicz@wp.pl 601 857 298
Kwiatosz Krzysztof 5202 Strzelce Kr. kkhkwiat@o2.pl 600 569 224
Kwaśniewska Aneta 7145 Gorzów Wlkp. biuro@aneta-kwasniewska.pl 889 682 102
Kuroch Ryszard 642 Barlinek ryszardkuroch@neostrada.pl 693 378 625
Leciejewska Elżbieta 1874 Gorzów Wlkp. leciejewska@rzeczoznawca-gorzow.pl 601 823 457 www.rzeczoznawca-gorzow.pl
Mierzwiak Dorota 6405 Gorzów Wlkp. dorota.mierzwiak@gmail.com 605623924,
Mijal Kazimierz 1879 Gorzów Wlkp. dortech@interia.pl 95 7321 894
Pietkiewicz Monika 6806 Gorzów Wlkp.- biuro@wycenygorzow.pl -504 181 371 www.wycenygorzow.pl
Przyborski Stefan 291 Ośno Lubuskie przyborski@hoga.pl 509 530 013
Rudnicki Michał 6061 Gorzów Wlkp. michal.rudnicki@gorzownieruchomosci.pl 502 507 224
Sęczkowski Marcin 5354 Strzelce Kraj. seczkowski.marcin@interia.pl 695 997 389
Smółkowski Mateusz 6454 Gorzów Wlkp. rzeczoznawca@majatkowy.eu 784 784 384
Stróżniak Wojciech 1277 Gorzów Wlkp. w.strozniak@interia.pl 601 823 462
Ulaszewska Joanna 1080 Myślibórz biuro@expertus.nieruchomosci.pl 605 767 230
Urbel Sławomir 5498 Gorzów Wlkp. su65@wp.pl 602 759 319 www.urbel.pl
Wieczorek Idzi Kazimierz 1449 Gorzów Wlkp. ikwieczorek@wp.pl 695 100 854
Wojcieszonek Anna 1872 Gorzów Wlkp. annaw@prolider.pl 604 995 095
Wróblewska Anna 2145 Gorzów Wlkp. a.wroblewska1@wp.pl 603 860 983
Zieliński Piotr 3762 Gorzów Wlkp. bznkonto@gmail.com 606 753 855 www.biuronieruchomoscigorzow.pl
Lubuskie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych
Lubuskie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych w Gorzowie Wlkp., wpisano do KRS 16.07.2002r, pozycja rejestru 1.

Stowarzyszenie nasze, będące jednym z członków założycieli Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych, aktywnie działając na rzecz rozwoju naszego zawodu w latach 1994, 1997 i 2000, przeprowadziło w Gorzowie Wlkp. egzaminy kwalifikacyjne; od 1998r poprzez swoich członków prowadzi indywidualne praktyki zawodowe dla kandydatów na rzeczoznawców majątkowych.

czytaj więcej »